Flowers everywhere:)

Już jakiś czas temu kupiłam album na zdjęcia. Leżał zapomniany gdzieś między materiałami do scrapbookingu i w końcu go odnalazłam. W samą porę, ponieważ akurat wtedy przyszło do mnie nowe zamówienie z Kreatywnego Zakątka, w skład którego wchodził dwustronny ozdobny papier MME  Wild Asparagus „Grandpa” Floral/Green oraz papierowe kwiaty Prima Marketing w chyba wszystkich możliwych kolorach, co bardzo mnie cieszy:)

Album okazał się świetną bazą do zrobienia księgi gości, z uwagi na to, że w środku ma czyste karty w kolorze ecru. To chyba pierwsza księga, która sprzedała się zaraz po wystawieniu jej na Allegro, a klientka była zachwycona:)

Ramka użyta w tej pracy dostępna jest w Pasji – Studio, białe ćwieki w Scrap.com.pl, a złote ćwieki można znaleźć w asortymencie Kreatywnego Zakątka. Świetnie sprawdziła się perłowa farba akrylowa Liquid Pearls – Silver Pearl, którą zamówiłam w sklepie internetowym Art Pasje. Za środki kwiatków posłużyły zawsze niezawodne perełki. A oto jak księga gości prezentuje się z każdej strony:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s